preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dobriša Cesarić" Osijek

Login
Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Školski projekt

Dani Cesarića 2021./2022.

Dvije pjesme o zimi

Balada iz predgrađa

 

Kutak podrške

Savjet i podršku možete zatražiti i
putem službenog maila:

strucnasluzba.dobrisacesaric@gmail.com

e-Dnevnik

Udžbenici

Školski autobus

 

Školsko zvono

                      

Radovi učenika


Video kutak



Literarni radovi   


 

 

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 8. 2017.

Ukupno: 205441
Danas: 54
Natjecanja


Natjecanja

Popis lektire 

       

Školska kuhinja

 

Edukativni linkovi

 


Matematika je zabavna

 

 

 

Raspored informacija
Informacije za roditelje školska godina 2021./2022.
Marija Stjepanović / datum: 4. 9. 2021. 09:04

Razredna nastava

Razred Razrednik/ca Termin informacija
 1.a

 Sandra Brezovac

četvrtak 3.sat,prvi četvrtak u mjesecu
 1.b

 Jelena Ćutunić Dašić
 Sonja Koprivnjak (Z)

 
 2.a

 Silvana Stojović

ponedjeljak, 4.sat/PP po dogovoru
 2.b

 Azra Stašćik

 
 3.a

 Marina Vućemilović-Šimunović

utorak 3. sat (9:50-10:35), PP po dogovoru
 3.b

 Maja Dukić
 Marija Delinger (Z)

ponedjeljak 4. sat (10:40-11:25), PP po dogovoru
 4.a

 Marija Bilić

 
 4.b

 Zvjezdana Uzelac
 Matea Sopić

srijeda, 2. sat (8:50-9:35), PP zadnja srijeda u mjesecu

Predmetna nastava

Ime i prezime Razred/predmet Termin informacija

 Jelena Červenjak Kmoniček

 5.a / povijest utorak 0. sat (8:00-8:45), PP po dogovoru

 Atila Adam

 5.b / likovna kultura  

 Arijana Šmit

 6.a / glazbena kultura  

 Ksenija Andrić

 6.b / engleski jezik srijeda, 11:30-12:15, PP po dogovoru

 Dino Kričkić

 7.a / povijest  

 Ivan Markić

 7.b / TZK četvrtak, 3.sat (10:40-11:25, PP srijeda od 17:00 uz prethodnu najavu

 Silvija Mašaberg

 8.a / vjeronauk utorak 3.sat (10:40-11:25), PP po dogovoru

 Ljiljana Štanfelj

 8.b / geografija utorak 4. sat (11:30-12:15), PP po dogovoru

 Matija Radoš

 hrvatski jezik prema dogovoru

 Jagoda Koščević

 hrvatski jezik  

 Alojz Štir
 Dunja Ćosić (Z)

 matematika  

 Anita Čorak

 matematika prema dogovoru

 Olivera Meter

 priroda, biologija,  kemija  

 Marijana Katić

 fizika prema dogovoru

 Suzana Kolarić

 engleski jezik srijeda, 3. sat (10:40-11:25), PP po dogovoru

 Maja Dumančić Rora

 engleski/njemački jezik  

 Tamara Unterajner-Bušić

 tehnička kultura ponedjeljak 3. sat (10:40-11:25), PP po dogovoru

 Marija Stjepanović

 informatika prema dogovoru

 Vanja Dušić

 informatika ponedjeljak, 3. sat (9:50-10:35)

 Ivona Benić

 vjeronauk srijeda, 3. sat (10:40-11:25)

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju