preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dobriša Cesarić" Osijek

Login
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

e-Dnevnik

Udžbenici

Školski autobus

Školsko zvono

                      

Radovi učenika


Video kutak



Literarni radovi   


 

 

Dobriša Cesarić

Dvije pjesme o zimi

Balada iz predgrađa

 

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 8. 2017.

Ukupno: 158433
Danas: 230
Natjecanja


Natjecanja

Popis lektire 

       

Školska kuhinja

Jelovnik školske kuhinje


 

Edukativni linkovi

 


Matematika je zabavna

 

 

 

Raspored informacija
Informacije za roditelje školska godina 2019./2020.
Marija Stjepanović / datum: 16. 9. 2019. 09:04
Razred / Predmet Ime i prezime  Vrijeme informacija
1.a    
1.b Nikolina Morel (Z)
Maja Dukić
ponedjeljak, 3.sat
prvi četvrtak u mjesecu,
16.15-17.00
2.a Marija Bilić         utorak, 4.sat
prvi ponedjeljak u mjesecu,
17.00-17.45
2.b Sonja Koprivnjak (Z)
Zvjezdana Uzelac

srijeda, 5.sat
predzadnji četvrtak u mjesecu, 16.15-17.00

3.a Sandra Brezovac srijeda, 2.sat
zadnja srijeda u mjesecu,
16.15-17.00
3.b    
4.a Silvana Stojović ponedjeljak, 3.sat
predzadnji četvrtak u mjesecu,
16.15-17.00
4.b Azra Staščik srijeda, 3.sat
predzadnji četvrtak u mjesecu,
16.15-17.00
5.a / povijest Dino Kričkić (Z)
Jelena Červenjak-Kmoniček 
srijeda, 5.sat
5.b Anita Čorak srijeda 7.45-8.30
zadnji utorak u mjesecu
6.a / vjeronauk Silvija Mašaberg petak, 3.sat 
predzadnji četvrtak u mjesecu,
16.15-17.00
6.b / geografija Ljiljana Štanfelj petak, 3.sat
zadnji utorak u mjesecu, 16.45-17.30
7.a / engleski jezik Suzana Kolarić četvrtak, 4. sat
zadnja srijeda u mjesecu 16.30-17.15
7.b / TZK Marin Božić utorak, 4.sat
8.a / hrvatski jezik Biserka Vajlandić utorak, 3.sat
četvrti četvrtak u mjesecu, 17.00-17.45
8.b / engleski jezik Ksenija Andrić ponedjeljak, 2.sat
zadnja srijeda u mjesecu,16.15-17.00
hrvatski jezik Matija Radoš srijeda, 3.sat (uz najavu)
engleski / njemački jezik Maja Dumančić-Rora petak, 2.sat (uz najavu)
priroda / biologija/ kemija Olivera Meter petak, 4. sat (uz najavu)
fizika Marijana Katić utorak, 3.sat (uz najavu)
informatika /TK Marija Stjepanović četvrtak, 13.15-14.00 (uz najavu)
tehnička kultura Tamara Unterajner Bušić srijeda, 4.sat (uz najavu)
matematika Dajana Borojević srijeda, 3.sat
u poslijepodnevnoj smjeni po dogovoru
glazbena kultura    
vjeronauk    
likovna kultura    

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju