« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Savjet i podršku možete zatražiti i
putem službenog maila:
strucnasluzba.dobrisacesaric@gmail.com
KVIZ Cesarić u stihu i ilustraciji
VIRTUALNA IZLOŽBA učeničkih likovnih radova:
Cesarić i osječki cesarići
Aktivnosti wakelet
https://wke.lt/w/s/Y5KEMF
RADIONICE „Voćka poslije kiše“
„Spoznanje“ i „Slap"
Radionica s motivima ljubavi i zaljubljenosti
u Cesarićevim pjesmama
Dobriša Cesarić u produženom boravku
DANI DOBRIŠE CESARIĆA U
DODATNOJ NASTAVI GEOGRAFIJE
UPISI U SREDNJU ŠKOLU
Popis SŠ u Osijeku
Elektrotehnička i prometna škola Osijek
Strojarska tehnička škola Osijek
Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek
Graditeljsko – geodetska škola Osijek
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija R. Boškovića Osijek
Ekonomska i upravna škola Osijek
Ugostiteljsko – turistička škola Osijek
Trgovačka i komercijalna škola Osijek
Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Osijek
Isusovačka klasična gimnazija Osijek
Prva privatna srednja škola „Gaudeamus“ Osijek
Prosvjetno – kulturni centar Mađara u RH Osijek
Razredna nastava
Razred | Razrednik/ca | Termin informacija |
1.a | Marina Vučemilović-Šimunović | |
1.b | Maja Dukić | četvrtak, 3.sat (9:50-10:35), zadnji utorak u mjesecu (16:15-17:00), uz najavu |
2.a | Marija Bilić | |
2.b |
Zvjezdana Uzelac Marta Budrovac |
petak, 3.sat; popodnevne, prva srijeda u mjesecu, od 18 do 19 sati
|
3.a | Gabrijela Bilić | ponedjeljak, 4.sat (11:30-12:15), poslijepodne zadnji utorak u mjesecu, od 18 do 19 sati |
3.b | Sonja Koprivnjak | |
4.a | Silvana Stojović | |
4.b | Azra Staščik | četvrtak, 3.sat (9:50-10:35), poslijepodne po dogovoru |
Predmetna nastava
Razred/Predmet | Razrednik/ca Učitelj |
Termin informacija |
5.a/ TZK | Ivan Markić | srijeda, 4.sat 11:30-12:15 uz najavu, poslijepodne srijedom od 17h uz najavu |
5.b/ vjeronauk | Valentina Čutura | srijeda, 3.sat (9:40-10:25), poslijepodne po dogovoru |
6.a/ geografija | Ljiljana Štanfelj | ponedjeljak, 4.sat (11:30-12:15), poslijepodne prema dogovoru |
6.b/ vjeronauk | Silvija Mašaberg | četvrtak, 4.sat (10:40-11:25), zadnji utorak u mjesecu od 18:00-19:00 |
7.a/ povijest | Jelena Červenjak-Kmoniček | |
7.b/ likovna kultura | Atila Adam | srijeda, od 10:35 do 11:25, poslijepodne po dogovoru |
8.a/ glazbena kultura | Morana Lakotić | petak, od 11:30 do 12:20, poslijepodne po dogovoru |
8.b/ engleski jezik | Ksenija Andrić | srijeda, od 12:20 do 13:00 (uz najavu putem e-maila), poslijepodne po dogovoru |
hrvatski jezik | Jagoda Košćević | |
hrvatski jezik | Matija Radoš | prema dogovoru |
matematika | Anita Čorak | prema dogovoru |
matematika | Vedran Škugor | utorak od 10:40 do 11:25 (uz najavu putem e-maila) |
engleski jezik | Suzana Kolarić | ponedjeljak, od 11:30 do 12:15, poslijepodne po dogovoru |
engleski jezik /njemački jezik | Maja Dumančić Rora | utorak, od 12:20-13:00, prema dogovoru |
povijest | Maja Juratovac Šimić | ponedjeljak, 3.sat (10:40-11:25), prema dogovoru |
priroda/biologija/kemija | Olivera Meter | prema dogovoru |
fizika | Marijana Katić | utorak, 3.sat (10:40-11:25h), uz prethodnu najavu |
tehnička kultura | Tamara Unterajner-Bušić | |
informatika | Vanja Dušić | utorak, 9:50-10:35 |
informatika | Marija Stjepanović | prema dogovoru |